16th October 2020 - 25th October 2020 | Coolangatta, QLD, Australia

Coolangatta Gold VR (2020)

Long Course: Overall

Pos Name Time Category (Pos) Gender (Pos)
1 Reuben HOPKIN (#196) 03:32:15 U19 (1) Male  (1)
2 TEAM Anglesea Coaches (#1016) 03:49:29 140+ Masters (1) Mixed  (1)
3 Andrew CROZIER (#210) 04:08:31 30-39 (1) Male  (2)
4 Dave VISOCKIS (#155) 04:09:26 40-49 (1) Male  (3)
5 TEAM Pandemic at Dicky (#1001) 04:12:11 190+ Masters (1) Mixed  (2)
6 Haydn HOLMES (#152) 04:15:50 Open (1) Male  (4)
7 Brandon KILBRIDE (#126) 04:22:18 30-39 (2) Male  (5)
8 Danny HALL (#206) 04:26:08 30-39 (3) Male  (6)
9 Sam NORTON (#161) 04:32:35 U19 (2) Male  (7)
10 TEAM Mountie girls (#1006) 04:34:14 Open Team (1) Female  (1)
11 Mandy HANMER (#123) 04:36:36 Open (1) Female  (2)
12 Troy BAIRD (#165) 04:37:20 40-49 (2) Male  (8)
13 Jamie JACOBSON (#176) 04:41:14 Elite (1) Male  (9)
14 TEAM Titahi Bay SLSC (#1004) 04:44:43 Open Team (2) Female  (3)
15 Ray LAMPARD (#102) 04:45:37 40-49 (3) Male  (10)
16 Joshua BILYARD (#163) 04:46:04 U19 (3) Male  (11)
17 Kagata TETSUYA (#175) 04:47:30 Open (2) Male  (12)
18 Bryan ALLOTT (#125) 04:48:29 40-49 (4) Male  (13)
19 Nathan WAMPACH (#201) 04:49:52 30-39 (4) Male  (14)
20 Iwan HOBUS (#129) 04:50:05 Open (3) Male  (15)
21 Lisa FERGUSON (#173) 04:50:38 30-39 (1) Female  (4)
22 Gary CARSTENS (#181) 04:50:45 Open (4) Male  (16)
23 Robin KUIPHOF (#143) 04:53:35 U19 (4) Male  (17)
24 Grant KNIGHT (#111) 04:56:44 40-49 (5) Male  (18)
25 Inigo CALDERON ARRARTE (#117) 05:01:24 Open (5) Male  (19)
26 Rob VAN GRIEKEN (#154) 05:02:26 Open (6) Male  (20)
27 Nathaniel CLARKE (#195) 05:02:35 U19 (5) Male  (21)
28 Stijn AGTEN (#128) 05:03:11 Open (7) Male  (22)
29 Tim BOOTE (#193) 05:05:35 30-39 (5) Male  (23)
30 Andrea WOLFERT (#204) 05:06:57 40-49 (1) Female  (5)
31 Gus ENGLAND (#153) 05:07:03 Open (8) Male  (24)
32 Sandra BOUBEE (#113) 05:09:20 50-59 (1) Female  (6)
33 Akira ONISHI (#131) 05:10:25 50-59 (1) Male  (25)
34 Ivor JAMIESON (#156) 05:11:14 Open (9) Male  (26)
35 Guyren SMITH (#130) 05:11:23 50-59 (2) Male  (27)
36 Irene CATS (#110) 05:16:39 Open (2) Female  (7)
37 Mads HJORT (#191) 05:17:00 30-39 (6) Male  (28)
38 Wim VAN GRIEKEN (#149) 05:19:42 50-59 (3) Male  (29)
39 Team SHIMODA BOYANDA (#1021) 05:22:13 Open Team (1) Male  (30)
40 Hisham KAMSANI (#144) 05:30:31 30-39 (7) Male  (31)
41 Mark NORTON (#159) 05:32:14 50-59 (4) Male  (32)
42 Chris BELL (#109) 05:35:53 30-39 (8) Male  (33)
43 Taia YOUNG (#198) 05:37:39 U19 (1) Female  (8)
44 Manuel ZOELLIG (#137) 05:38:41 30-39 (9) Male  (34)
45 Paula DESIRE (#119) 05:39:38 Open (3) Female  (9)
46 Laura ELKJÆR (#192) 05:44:37 Open (4) Female  (10)
47 Daan MEILY (#208) 05:47:52 Open (10) Male  (35)
48 Marcel IN T VELD (#203) 05:55:38 50-59 (5) Male  (36)
49 Gary TRENAMAN (#212) 06:01:16 50-59 (6) Male  (37)
50 Jayne GOH (#114) 06:01:33 Open (5) Female  (11)